Vyčistíme si Kašov

Dobrý deň vážení občania,
je tu jar a s ňou aj jarné upratovanie, naša obec  kašov sa pripojila k výzve deň zeme, z tohto dôvodu vás pozývame pripojiť sa k výzve ,ktorú sme zaevidovali aj na obvodnom úrade životného  prostredia.

Akcia vyčistíme si Kašov začína dnes  21.4. piatok o 9:00 hod. a môžete sa do upratovania zapojiť.

Kašovská mládež bude pokračovať  zajtra v sobotu 22. 4. 2012 o 9:00 hod.

Zraz bude dnes aj zajtra pred OÚ kde účastníci dostanú rukavice a plastové vrecia. Nazberaný odpad bude možné uložiť do kontajnera, ktorý  bude pristavený pri bielej bani.

Sústredíme sa na okolie obce smerom na Cejkov ,  okolie kapličiek a prístupové cesty do lesa, kde niektorí občania vynášajú svoje odpady.

Vyzývam Vás občania pridajte sa a Vyčistíme si Kašov.

Zároveň Vám oznamuje, že kto má ešte doma naepoužívanú starú elektroniku a elektrické spotrebiče môže ich priniesť do kontajnera pri OÚ.

Vážení občania venujte pozornosť nasledujúcemu oznamu. Včera v podvečerných hodinách sa stratil mobilný telefón na Dolskej ulici. Prosíme nálezcu, aby ho vrátil na obecný úrad, alebo aspoň jeho SIM karty vhodil do schránky na OÚ.

Ďakujeme poctivému nálezcovi.