Dobrý deň vážení občania,

Do dnešnej akcie vyčistíme si Kašov sa dnes  od  9:00 hod. do 12:00 hod  zapojili títo občania a občianky :

p.Katušová Mária, p. Ružena Čechová, p. Jana Sirovcová, p.Zuzana Sirovcová, p. Eva Bančanská, p.Olina Fabová, p. Mária Gočmanovská, p. Mária Kandraková, p. Štefan Grečko, p. Štefan Kotuc, p. Peter Varga a pracovníčka obecného úradu p. Monika Kišová

menovaní občania vyčistili priestor medzi obchodom a obecným úradom, krajnicu pri ceste do Cejkova, priestor okolo malej a veľkej kapličky, priestor okolo cesty cez Motoz až po parkovisko. Celkovo vyzbierali 20 plastových vriec rôzného komunálného odpadu, skla, plastov a podobne.

Starosta obce im za to vyslovuje podakovanie a zároveň im posielame za odmenu , že sa nebáli priložiť ruku k dielu a pomôcť pri čistení Kašova kyticu krásnych ľudových melódií.

Ďakujeme Vám.